Byli jsme na potravinářském veletrhu SALIMA 2018 BRNO

Od 27. února do 2. března 2018 jsme se na výstavišti v Brně účastnili potravinářského veletrhu Salima 2018. Zlatou SALIMU si odneslo 9 výrobků. Byli jsme potěšeni, že na dvou oceněných výrobcích máme podíl jako dodavatelé surovin. Vítězným výrobcům gratulujeme.

   

Špenátové nudle široké

Výrobce a vystavovatel: Ramdam, s.r.o.

Žitné crackers

výrobce a vystavovatel: COOC FOOD, s.r.o.


Jsme moderní rodinná firma, která v roce 2016 oslavila 25 let svého působení na trzích České republiky, Slovenské republiky a Maďarska. Za dobu naší existence na těchto trzích jsme vnímáni našimi zákazníky jako stabilní firma s orientací na kvalitu produktů, nesoucích naši značku.

Rok 2018 byl vyhlášen rokem rodinného podnikání, podnikání, které není anonymní, ale pod kterým jsou podepsáni konkrétní lidé, lidé zainteresovaní svým jménem na kvalitě a bezpečnosti produktů, na udržování vztahů se svými zákazníky, na dobrém jménu značky. Na těchto principech GurmEko staví a chce stavět i do budoucnosti.

Jako firma disponujeme širokou škálou zařízení pro výrobu produktů pro potravinářskou výrobu. Nabízíme široký sortiment balení od 0,5 kg do velkých 25 kg průmyslových balení a paletových množství, čímž podporujeme také malé a střední firmy. V naší produktové nabídce naleznete produkty od jednodruhového koření pres přípravky pro stabilizaci, zahušťování nebo dochucování, až po technologické směsi vyráběné na míru. Zajištujeme technologickou podporu při vývoji nových výrobku, nebo inovacích těch starých.