GurmEko s.r.o., Praha - Svět chutí pro profesionály

     

NĚCO O SPOLEČNOSTI GurmEko s.r.o. Praha

    

    

Kdo jsme

GurmEko s.r.o., je soukromá česká výrobní a obchodní firma založená v roce 1991. Původní název firmy „Eko“ byl v roce 1997 doplněn o přízvisko milovníka dobrého jídla „Gurmet“ a vznikl tak nejen kombinovaný název GurmEko, ale zároveň také registrovaná ochranná známka. Společnost GurmEko  se za svoji historii etablovala na českém a slovenském trhu. V roce 2013 byla otevřena nová pobočka v Maďarské republice, tímto krokem se stáváme významným gastronomickým výrobcem a dodavatelem v regionu střední Evropy.

   

     

Můžete být našim zákazníkem?

Jestliže ke své práci potřebujete koření, můžete být našim zákazníkem!

Jestliže jste hospoda, restaurace, vinárna, pizzerie, motorest, fast food, rychlé občerstvení, závodní jídelna, školní jídelna, nemocniční stravovací provoz, cateringová firma, pak můžete být našim zákazníkem.

Jestliže jste velkoobchod poskytující služby gastronomii, pak můžete být našim zákazníkem.
Jestliže jste výrobna lahůdek, výrobce mražených nebo hotových jídel, výrobce těstovin, pekárna, zpracovatel kozích nebo ovčích sýrů, výrobce čajů, masná výroba - řeznictví  s potřebou běžného koření, pak můžete být našim zákazníkem.
Jestliže jste prodejna s kořením - malý obchůdek nebo renomované  kořenářství, pak můžete být našim zákazníkem.
A dokonce - jestliže jste výrobci stravy pro psy a kočky, chovatelé koní, chovatelé exotických zvířat, výrobci květinových nebo kosmetických dekorací, také můžete být našim zákazníkem.

   

    

Čím se zabýváme

Všechny druhy základního koření včetně exotických, základní nabídku kořenících směsí tvoří na 120 druhů, rozšířenou nabídku pak individuální receptury jednotlivých zákazníků. Potravinové přípravky nabízíme jak v suché, tak tekuté podobě. Velmi široká a neustále se rozšiřující je nabídka konveniencí. Nechybí ani nabídka česnekových past, neustále se rozšiřuje nabídka připravených marinád a nepřehlédnutelná je také nabídka sušených a konzervovaných hub. Součástí nabídky je řada výrobků určených pro potravinářský průmysl. Obraťte se na nás.

    

    

Najdete nás:

 

Česká Republika

Slovensko

Maďarsko

 

POČERNICKÁ 264

250 73 RADONICE

Telefon: +420 283 880 066

objednavky@gurmeko.eu

BYSTRICKÁ CESTA 45

034 01 RUŽOMBEROK

 Telefon: +421 917 474 040
koreniny@gurmeko.eu

ATTILA ÚT 42

2100 BUDAKALÁSZ

Telefon: +36 30-727 5299

fuszerek@gurmeko.eu