GurmEko s.r.o., Praha - Svět chutí pro profesionály

     

NOVINKY

    

7. 2. 2017

   

Spolu s panem šéfkuchařem Petrem Petráškem a restaurací U Kerama vás zveme na speciální gastronomické dny:

    

- Španělská paella

- Dny italské gastronomie

- Bramborové dny

    

Akce proběhne v únoru v restauraci U Kerama v Žizníkově u České Lípy za použití našeho koření GurmEko. Více informací naleznete zde (http://www.ukerama.cz/restaurace/poledni-menu).

    
Přejeme vám dobrou chuť.
   

    

5. 12. 2016

   
GurmEko nechybělo na vyhlášení restaurace roku 2016

Prvního prosince se konalo již 3. ročník vyhlášení ankety restaurace roku pořádané portálem Restu.cz. GurmEko se zúčastnilo slavnostního vyhlášení v pozici partnera soutěže a potvrdilo svůj záměr podporovat nevyšší gastronomii v České republice.

Akce se konala v prostorech Břevnovského kláštera, kde bylo oceněno celkem 25 restaurací v hlavních kategoriích a jednotlivých krajích.

Dalo by se říci, že se již stává tradicí, že GurmEko předává cenu vlastnímu zákazníkovi. Bylo tomu loni, tak ani letošní rok nebyl výjimkou. Vítězná restaurace Meat & Greet burgerhouse v kategorii Top Burgery od nás obdržela jako prémii voucher na odběr koření dle vlastního výběru.

   

    

Přehled vítězů:

- TOP 10 - celkový vítěz!!!! - Ambiente - Čestr
- Top Kuchař - Ambiente - Čestr
- Top Prostředí - Středověká krčma Dětenice
- Top Personál - Restaurant PAVILLON
- Top Vege - Etnosvět
- Top Burgey - Meat & Greet burgerhouse
- Top Česká - Babiččina zahrada
- Skokan Roku - Etnosvět
- První mimopražská - Bílý Mlýn
    
Pro tým pracovníků GurmEko je podstatným oceněním, že většina vyhlášených restaurací patří do skupiny zákazníků naší společnosti a umí posoudit kvalitu našeho koření a kořenících přípravků pro vrcholnou gastronomii.
   
Jak to na akci vypadalo, můžete zjistit na těchto odkazech:
https://www.youtube.com/watch?v=q61QNgxuIJI
http://www.restauraceroku.cz/vysledky.php?y=2016
    
   

6. 6. 2016

  
POZOR !!! STĚHUJEME SE !!!
   

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO NAŠE OBCHODNÍ PARTNERY

ZMĚNA ADRESY SPOLEČNOSTI OD 1. 7. 2016!!!

   

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vám oznámit změnu sídla a provozovny naší společnosti,

a to s účinností od 1. července 2016.

Naše nová korespondenční i fakturační adresa a místo dodání je:
   
GurmEko s.r.o., Počernická 264, 250 73 Radonice
  
Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na další spolupráci.

GurmEko s.r.o.

   
    

1. 4. 2016

  

Vážení zákazníci,

   

V rámci letošního výročí 25 let od založení společnosti GurmEko jsme si pro vás připravili další slevovou akci na vybrané produkty.

   

Akční leták ke stažení ZDE.

Akce platí od 4.4.2016 do 30. 4. 2016 a vztahuje se na všechny typy balení.

   


   

Do naší nabídky jsme zahrnuli novinku pečené brambory, která byla vyvinuta na základě požadavku našich zákazníků ve Slovenské republice. Její univerzální použití na veškeré druhy pečených brambor najde uplatnění i v české gastronomii. Můžete nyní vyzkoušet za akční cenu.
       

Pečené brambory

   

Chuť: kmínová s petrželí

Použití: veškeré pečené brambory

      
V letákové akci naleznete dále dvě kořenící směsi z řady ČISTÁ LINIE:
     

Italská bylinná směs – ČISTÁ LINIE

   

Chuť: středomořská, bylinky

Použití: mleté nebo sekané masové směsi,

pizza, zeleninové, vaječné, těstovinové

a bramborové saláty, marinování masa

Gurmetka – ČISTÁ LINIE

  

Chuť: zeleninová

Použití: univerzální dochucovadlo na polévky,

vývary, zeleninová jídla s nízkým obsahem soli

  

Směs má velmi nízký obsah soli.

      
Z jednodruhového koření jsme vybrali položky, které lze použít při tvorbě jarních menu.
     

Česnek medvědí drcený

   

Použití: pomazánky, bylinková másla, sýry

Papriková drť červená

    

Použití: pomazánky, dresinky, dekorace, saláty

   

Informace a objednávky na tel. čísle zákaznického servisu - 800 100 377

nebo u regionálního obchodního zástupce.

   

1. 12. 2015

   

V listopadu 2015 se GurmEko účastnilo v pozici partnera vyhlášení ankety „Mattoni, restaurace roku 2015“, pořádané gastronomickým průvodcem Restu.cz. Anketa je založena na ověřené zpětné vazbě lidí, kteří restaurace opravdu navštívili, a takových bylo víc než 70.000. V projektu je zapojeno na 4.600 restaurací a recenze od skutečných návštěvníků určily šest vítězů v jednotlivých kategoriích.

    

Přehled vítězů:

Top 100 - Café Savoy (Praha)

Top kuchař - Bílý Mlýn (Liberec)

Top region - Olivier (České Budějovice)

Top prostředí - Středověká krčma Dětenice

Top servis - Bílý Mlýn (Liberec)

Top skokan - Bruxx (Praha)

    

Za GurmEko předával v kategorii Top Kuchař ocenění marketingový manažer Ing. Michal Holan. Milým překvapením a zároveň potěšením, bylo vítězství našeho mnohaletého zákazníka, restaurace Bílý Mlýn z Liberce. Za zmínku stojí, že mezi oceněnými bylo více našich zákazníků - Café Savoy, Středověká krčma Dětenice, Bruxx.

Na slavnostním večeru se prezentovaly oceněné restaurace svým gastronomickým umem a i GurmEko nezůstalo pozadu a představilo část svého sortimentu. Místní catering servíroval grilovanou kuchyni připravenou společností GurmEko. Představili jsme kořenící směs Kmínová krkovička na vepřové krkovici, Amazonskou kořenící směs na krůtích prsou a restované žampiony na másle s kořenící směsí Bylinkové máslo Čistá linie. Dále jsme z naší nabídky prezentovali vybrané exkluzivní jednodruhové koření jako durynskou majoránku, zauzené drcené chilli papričky jalapeňos, sečuánský pepř, specialitu mezi solemi Cornish sea salt a také kandovaný zázvor. Návštěvníci mohli navíc ochutnat choť kořenící směs Adamova žebra medová na vepřových žebrech v podání Středověké krčmy Dětenice.

Slavnostní večer proběhl v přátelské a uvolněné atmosféře plné vůně gastronomických specialit. GurmEko se bude dále účastnit akcí, kde hraje prim poctivá a chutná gastronomie

    

    Vítězům gratulujeme!!! 

   

    

    

30. 11. 2015

   

Vážení zákazníci,

    

rádi bychom Vás informovali, že pro příští rok připravujeme novou formu aktivní komunikace s našimi věrnými zákazníky s cílem dále rozvíjet naši vzájemnou spolupráci.

V této souvislosti vezměte prosím na vědomí, že spuštění nové formy komunikace bude v souladu s čl. 10 Všeobecných podmínek a pravidel věrnostního programu „PROFI“ předcházet ukončení stávajícího věrnostního programu „PROFI“. Program bude ukončen k 31.12.2015.

Získané body v rámci Vaší účasti v programu si můžete dle jejich dosaženého množství směnit za hodnotné balíčky našich produktů uvedené v katalogu sekce PROFIPROGRAM, a to nejpozději do 29.2.2016

Děkujeme Vám za účast ve věrnostním programu „PROFI“ a trvalý zájem o produkty značky GurmEko

Těšíme se na další spolupráci i v roce 2016, kdy naše společnost společně s Vámi oslaví 25 let od svého založení.

    

S pozdravem

Váš tým GurmEko

    

16. 10. 2015

   

Vážení zákazníci,

    

v necelé polovině měsíce října proběhla mezinárodní konference při příležitosti 70 let školních jídelen v České a Slovenské republice. GurmEko se stalo doprovodným partnerem akce, kde prezentovalo účastníkům produktovou řadu Čistá linie.

Během konference k auditoriu promluvil o Čisté linii Ing. Michal Holan, marketingový manažer společnosti, a představil aktérům konference její výhody a ojedinělost na trhu pro gastronomické provozy.

Aktérům konference jsme u výstavního stánku zajistili ochutnávku teplé kuchyně s použitím kořenících přípravků z prezentované řady. Konkrétně jsme připravili krutí a kuřecí maso s kořenícími směsi: Kuře - Čistá linie, Gril - Čistá linie, Kmínová krkovička - Čistá linie a marináda Gyros - Čistá linie. Pro vyznavače bezmasé stravy jsme připravili salát Zaziky a ochutnávku sýrů s těmito kořenícími přípravky: Grilovaná zelenina - Čistá linie, Bylinkové máslo - Čistá linie a Gril - Čistá linie.

Absolutním vítězem z pohledu ochutnávajících bylo překvapení v podobě restovaných žampionů na másle s kořenící směsí Bylinkové máslo - Čistá linie

Školním jídelnám blahopřejeme ke krásnému jubileu.

tým pracovníků GurmEko.

   

  

 

   

15. 10. 2015

  

Vážení zákazníci,

 

v měsíci říjnu se událo ve společnosti GurmEko několik stěžejních novinek. Na celofiremní poradě byla oficiálně představena nová koncepce firemní identity, která v sobě zahrnuje změny v podobě:

- nového loga společnosti

- nových obalů prodávaného sortimentu

- nových etiket

   

Jsme přesvědčeni, že nový design si získá velkou oblibu i u vás, našich zákazníků.

   

Dalším důležitým milníkem společnosti bude rok 2016, kdy naše společnost oslaví malé jubileum v podobě 25 let od svého založení. Zní to přímo neuvěřitelně, ale bude tomu tak. Na trhu s kořením, kořenícími přípravky a dalšími ingrediencemi pro vaření jsme si vybudovali silnou pozici, kterou budeme chtít ještě více upevnit v podobě podpůrných akcí pro naše zákazníky po celý příští rok.

   

Již dnes vám s předstihem nabízíme mimořádnou nabídku v podobě slevové akce na kořenící směsi Brušety, které neobsahují přidaný glutamát sodný. Brušety jsou zejména vhodné na přípravu pasty na ciabatty, bagety a tousty, ale své využití najdou i při přípravě salátů, těstovin, různých druhů mas a pizzy. Záleží jen na Vaší fantazii. Vybírat můžete z Brušety bylinkové, sýrové a zeleninové.

   

Sleva 25% na BRUŠETY BEZ PŘIDANÉHO GLUTAMÁTU:

   

BRUŠETA SÝROVÁ

bez přidaného glutamátu

BRUŠETA BYLINKOVÁ

bez přidaného glutamátu

BUŠETA ZELENINOVÁ

bez přidaného glutamátu

    

Akce trvá do 5. 11. 2015

   

Informace a objednávky na tel. čísle zákaznického servisu - 800 100 377

nebo u regionálního obchodního zástupce.

   

Akční leták ke stažení ZDE ...

   

8. 6. 2015

   

Vážení zákazníci,

na letní sezónu jsme si pro vás připravili dvě gastronomická témata: EXTRA GRIL a EXTRA SALÁT. Vybrali jsme pro každou skupinu tři netradiční směsi z naší nabídky, které potěší svojí chuťovou originalitou, pestrostí použití, ale také nyní výhodnou cenovou nabídkou

   

Zaujměte originalitou !!!

   

EXTRA GRIL

Brazilská kořenící sůl: Ostrá pepřová směs s cibulí, česnekem a vůní dálek Brazílie vhodná k marinování masa před vlastním grilováním. Další možné použití: dochucení pečeného nebo dušeného masa.

Asado: Argentinská hrubá směs zejména vhodná na kuřecí steaky. Další možné použití: grilovaná a dušená zelenina

Ryby - Čistá linie: Hrubší směs s kombinací zeleniny, bylinek a kořením, podtržená citronovou trávou na přípravu sladkovodních i mořských ryb

   

    

EXTRA SALÁT

Grilovací zelenina - Čistá linie: Barevná hrubší směs s medvědím česnekem, plodem šípku a drceným zázvorem. Další možné použití: grilovaná zelenina, pomazánky s tvarohem.

Bylinkové máslo - Čistá linie: Vyvážená směs bylinek a zeleniny podpořená vůní a chutí citronové trávy a kerblíku, slouží k ochucení salátů. Další možné použití: bylinkové máslo, bylinné polévky, omáčky, orestované houby na másle a cibulce.

Zaziky - Čistá linie: Směs pro přípravu pravé řecké speciality s česnekem a koprem. Další možné použití: studená kuchyně.

  

   

Akce trvá do 15. 8. 2015

 

Informace a objednávky na tel. čísle zákaznického servisu - 800 100 377

nebo u regionálního obchodního zástupce.

   

Akční leták ke stažení ZDE ...

   

13. 4. 2015    

   

Krutou hru nervů zpříjemněte fanouškům naší lahodnou krůtou.

    

Vážení zákazníci,

    

díky nadcházejícímu  hokejovému šampionátu bude celé Česko zase žít hokejem.  Hokej není jen o gólech, ale také o dobré atmosféře, ke které přispívají dobré jídlo a pití, tedy gurmánský zážitek s produkty společnosti GurmEko. Proto jsme pro naše zákazníky připravili akci, v rámci které si mohou jako první objednat za zaváděcí cenu úplnou novinku v našem sortimentu, a to kořenící směs KRŮTA anebo další tři produkty se slevou.

    

Akční leták ke stažení ZDE ...

   

    

Akce trvá do 17. 5. 2015

    

Informace a objednávky na tel. čísle zákaznického servisu -  800 100 377

    

    

5. 12. 2014

   

Vážení zákazníci,

    

13. prosince vejde v účinnost nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2011/1169/ES o poskytování informací o potravinách spotřebitelům, které přináší novou povinnost informovat zákazníky o výskytu potravinových alergenů i u nebalených potravin.

Na základě této novinky uvádíme přehledovou tabulku produktů společnosti, které obsahují potravinové alergeny (tabulka zde).

Zároveň upozorňujeme, že veškeré informace o složení produktu naleznete také na etiketě výrobku, kde jsou potravinové alergeny patřičně zvýrazněny.  

   

V případě dalších dotazů jsme vám k dispozici na zákaznické lince 800 100 377.

    

13. 5. 2014

    

Vážení zákazníci,

 

     

    

připravili jsme pro vás nejširší nabídku produktů na trhu, které splňují požadavky na zdravé vaření a zdravý životní styl. Sortiment 33 kořenících směsí a 4 marinád neobsahuje přidaný glutamát sodný, žádná uměla barviva, žádné konzervanty a zvýrazňovače chuti ani žádné jiné přídatné látky, označované často také jako Éčka“ či aditiva a nejsou v nich použity ani žádné alergeny.

     

Více o produktech se dovíte v sekci ČISTÁ LINIE, kde je uložen katalog produktů ke stažení.

    

Ukázka ze sortimentu:

    

7. 4. 2014

   

Vážení zákazníci,

v dubnu uvádíme na trh dvě novinky. Česnekové variace, které patří do sortimentu kořenících směsí a dále Chilli jalapeňos kouřové drcené, které zařazujeme do skupiny exkluzivní řady jednodruhového koření.

   

Česnekové variace - kořenící směs

Světle oranžová středně hrubá směs s vůní medvědího česneku. Vhodné na grilování veškerých druhů mas.

   

Chilli jalapeňos kouřové drcené - exkluzivní jednodruhové koření

Pálivé hnědooranžové floky s výrazným kouřovým aroma. Široké uplatnění v italské kuchyni k ochucení těstovin, pizzy, ale i omáček a pomazánek. Můžete použít i k dekoraci nebo jimi jedinečně vylepšit chuť grilovaných mas.

    

Více informací na zákaznické lince 800 100 377

nebo u našich regionálních obchodních zástupců.